Podmínky užívání

18listopadu

Posted on lis 18, 2023 by Zuzana Vlachová

Úvod

Vítejte na stránkách Neomezené Masaže Salón, kde se můžete dozvědět vše o masážích a wellness. Tento dokument, který se zabývá podmínkami užívání našich služeb, je klíčový pro porozumění tomu, jakým způsobem můžete využívat obsah a služby poskytované na našich stránkách. Důkladné pochopení těchto podmínků je nezbytné pro každého návštěvníka a uživatele a předpokládáme, že s jejich akceptací se zavázali být je respektovat. V případě dotazů či nejasností se neváhejte obrátit na majitelku paní Zuzanu Vlachovou na emailovou adresu [email protected].

Užívání služeb a obsahu

Naším cílem je poskytnout vám kvalitní informace o masážích a wellness, stejně jako umožnit snadný přístup k nákupu služeb a objednání termínů masáží. Užívání obsahu a služeb webu salonillimite.cz je určeno pro soukromé nekomerční účely. Jakékoliv kopírování, distribuce, přeprodej nebo jiné komerční využití obsahu a služeb webu bez předchozího písemného svolení majitelky je přísně zakázáno a bude považováno za porušení autorských práv a podmínek užívání tohoto webu.

Ochrana osobních údajů

Zavazujeme se chránit osobní údaje našich zákazníků s nejvyšší možnou péčí. Veškeré shromažďované a zpracovávané informace jsou používány v souladu s platnými zákony České republiky a předpisy EU o ochraně osobních údajů. Detailní informace o ochraně osobních údajů a o tom, jak s nimi naložíme, jsou k dispozici v naší Zásadách ochrany osobních údajů.

Změny podmínek

Majitelka Zuzana Vlachová si vyhrazuje právo kdykoliv aktualizovat nebo upravit tyto podmínky užívání bez předchozího upozornění. Každý takový update nebo úprava vstupuje v platnost okamžikem jejich zveřejnění na webových stránkách salonillimite.cz. Je vaší odpovědností pravidelně kontrolovat podmínky a zůstat informován o jakýchkoliv změnách. Pokračováním v používání webu vyjadřujete svůj souhlas se změněnými podmínkami.

Kontaktní informace

Pokud máte jakékoli dotazy nebo požadavky týkající se podmínek užívání, neváhejte kontaktovat majitelku Zuzanu Vlachovou na emailové adrese [email protected] nebo na poštovní adresu:

  • Ostravská radnice
  • Prokešovo náměstí 1803/8
  • 702 00 Ostrava
  • Česká republika
Své podněty a komentáře k poskytovaným službám a obsahu můžete zasílat na výše uvedené kontakty.

Napsat komentář