Jak vám tantrická masáž může pomoci dosáhnout vyšší úrovně intimity

18listopadu

Posted on lis 18, 2023 by Milada Pospíšilová

Jak vám tantrická masáž může pomoci dosáhnout vyšší úrovně intimity

Co je tantrická masáž?

Tantrická masáž je jedním z nejhlubších způsobů, jak prožít intimní a vzrušující zážitek s partnerem. Nejde jen o fyzickou radost, je to prostředek k dosažení vyšší úrovně intimity a spojení. Když mluvím o tantrické masáži, nehovořím jen o erotické masáži. Je to spíše duchovní zážitek, který vám pomůže rozvinout vaše city a emocionální reakce na úplně novou úroveň.

Historie tantrické masáže

Tantrická masáž má kořeny v indických a tibetských tantrických tradicích. Kdo by si pomyslel, že něco tak intimního a vzrušujícího je také něco tak starého a zasvěceného? Jedná se o tisíciletí starou praxi, která byla používána k otevření těla a mysli k hlubším úrovním vnímání a pochopení. A my jsme teď tady, v 21. století, stále ještě objevujeme a pozorujeme její úžasné účinky!

Jak tantrická masáž funguje?

Tantrická masáž funguje na základě principu, který je známý jako kundalini. Kundalini je forma energie, která leží v základně našeho páteře, a když je probuzena, může vzrůstat a táhnout se až na vrchol naší hlavy. Pomocí různých technik masáže a dýchání, tantrická masáž probouzí tuto kundalini energii, která pak proudí skrz naše tělo a otevírá naše srdce i mysl k radosti a spojení.

Příběh z mého života

Nyní, tady mám malý příběh z mého života na toto téma. Jeden krásný den mi kamarádka doporučila zkusit tantrickou masáž. Byla jsem skeptická, ale rozhodla jsem se to zkusit. Bylo to zvláštní a vzrušující zároveň, takové spojení těla a duše, které jsem nikdy předtím nezažila. Celý zážitek byl tak silný, že jsem začala plakat. Ale nebyly to slzy smutku, byly to slzy štěstí a osvobození. Cítila jsem se, jako by mi byla otevřena nová dimenze lásky a intimita.

Proč vyzkoušet tantrickou masáž?

Ráda bych vás povzbudila, abyste zkusili tantrickou masáž. Nejen, že je to skvělý způsob, jak prohloubit váš vztah a dosáhnout vyšší úrovně intimita, ale je to také jedinečný a silný způsob, jak se spojit s vaší vlastní tělesností a sexualitou. To může vést k obrovskému sebepoznání a sebelásce.

Jak se připravit na tantrickou masáž?

Příprava na tantrickou masáž je důležitou součástí celého procesu. Nejen, že byste měli mít výživný a energetický oběd, abyste mohli být v plné síle, ale také byste si měli udělat čas na to, abyste se uklidnili a zklidnili svou mysl. To může zahrnovat například meditaci nebo jinou formu relaxace. Já osobně jsem našla, že taková příprava opravdu pomáhá zvýšit prožitek z celé masáže.

Doporučení pro první tantrickou masáž

Pokud jste se rozhodli vyzkoušet tantrickou masáž, doporučila bych vám, abyste si našli dobře vyzkoušeného a doporučeného terapeuta. Je důležité, abyste se cítili pohodlně a bezpečně během celého procesu. Také bych doporučila být otevřená a připravená na to, že může být emotivní zážitek. Je možné, že budete zažívat silné pocity, ať už radosti, lásky nebo dokonce bolesti. Ale pamatujte, že to je součást procesu a je to zcela normální.

Kdo by měl vyzkoušet tantrickou masáž?

Existuje obecné povědomí, že tantrická masáž je pouze pro páry v romantických vztazích. To však není pravda. Tantrická masáž je pro každého, kdo chce zkusit nový způsob, jak se spojit sám se sebou a s přírodní energií svého těla. Takže ať už jste ve vztahu, nebo jste single, tantrická masáž může být skvělým způsobem, jak objevit novou dimenzi své sexuality a intimita.

Můj kočičí příběh

Také bych vás chtěla upozornit, že když děláte masáž doma, nerušeně a bez jakýchkoli divných pohledů, ujistěte se, že máte po ruce vodu a ručníky. A ti, kteří mají doma zvědavé mazlíčky, dejte pozor! Můj Minka jednou skočil na můj záda v průběhu masáže a musím říct, že ten zážitek byl více srdcervoucí než osvícení!

Napsat komentář